HOBAS Yardım Projeleri

• HOBAS yıllardır çeşitli etnik ve sosyal geçmişlere sahip çocukların her yaz bir hafta süreyle birlikte Hırvat sahillerinden denize açıldığı barış filosu Mirno More’un bir parçası olmuştur.

Ancak sadece Spor konusunda aktif değiliz: Almanya’daki Leipzig şehri için çocukların (ve bir çok yetişkinin) eğlenip deşarj oldukları ve tamamı HOBAS Borularından yapılmış bir oyun alanı yapılmıştır. Almanya’da Gross Nemerow’da atlarn HOBAS Borularının üzerinden atladıkları bir at gösterisi ile Avusturya Viyanada marmotların HOBAS Boruları ile yeni engelleri tecrübe ettikleri Schönbrunn hayvanat bahçesi vardır.
Okullar, üniversiteler ve kar amacı gütmeyen organizasyonlarla işbirliği içinde HOBAS, çeşitli aktivitelere katılmıştır. Örneğin yetişkinlerin eğitimlerinin desteklendiği Uganda’daki projeler vb dir.
Bunlar; gözlerimiz açık olarak ne kadar ileri gittiğimiz, şirketimizin konularının ötesinde diğer insanlara karşı sorumluluklarımızın bilincinde olduğumuz ve de sorumluluklarımızı ne kadar ciddiye aldığımız konularında size bir fikir vermek üzere belirttiğimiz örneklerden sadece birkaçıdır. Daha fazlası için HOBAS Sorumluluk Broşürü’ndeki aktivitelerimizi okuyunuz.