HOBAS İçme Suyu Sistemleri

Su, özel içmesuyu hattındaki reservuara gelir.HOBAS ın değişik basınç sınıfları ve farklı çaplarda ürünleri bulunmaktadır.  Pürüzsüz boru  iç yüzeyi,  basınç kayıplarını en aza indiren son derece düşük bir pürüzlülük katsayısına sahiptir, dolayısıyla optimal akış hızlarına ulaşılır ve bu sayede pompajlı sistemlerde enerji tasarrufu sağlanır.  sistemi tamamlayan, geniş bir yelpazede standart ve özel fitting seçenekleri mevcuttur, flanş, T parçaları, dirsekler, Y parçaları vb gibi..

Üretim Aralığı  
Nominal Çap [DN] 150 - 3600 mm
Nominal Basınç [PN] 1 - 32 bar
Nominal Rijitlik [SN] 630 - 1,000,000 N/m²
Ürünler - Borular, Manşonlar, Fittingler, Aksesuarlar
- İçme Suyu Tankları
- Kaynask Suyu Toplama Şaftları
- Menholler & Depolar
- Kuyu- ve Filtreleme Boruları

İçme Suyu Tankları

Toplama veya özütlemeden sonra, kaynak veya yeraltı suyu içme suyu şebekesini besler ve genellikle bir rezervuarda depolanır. 5 metreküpten yüzlerce metreküp kapasitelik HOBAS tankları, onaylı değişik prefabrik dizayn seçenekleri ile temin edilebilirler. Yani bu tanklar, tüm anahtar teslim projelerde istenen donanımı(muayene girişi, vana odası vb) ile birlikte önceden monte edilmiş olarak teslim alınabilir.

Kuyu ve Filtre Boruları

HOBAS GRP Kuyu ve Filtre Boruları büyük miktarda yeraltı suyunun içme suyu elde edilmesinde kullanılmaktadır. Yeraltı suyu seviyesinin altındaki bir hizaya yatay veya düşey olarak borunun yerleştirilmesi gereklidir. Böylece su çakıllar arasından ve büyük gözenekli bir ızgaradan ve filtre çubuklarından geçerek süzülmüş olur. HOBAS Filtre Boruları bu uygulamada geniş filtrasyon alanı ve mükemmel su tutma özelliği gösterir. Gereken yüksek dayanımı sağlarken, döşeme ve işletme maliyeti bakımından oldukça uygundur.